Серед причин для відновлення доступу до даних підприємства (або підприємця — далі по тексту) найпоширенішою є втрата контролю над поштовою скринькою, на яку зареєстровано доступ.

Запровадження пакетних звітів створило низку проблем бухгалтерам при створенні складних звітів. Дуже ускладнилось створення складових звітів, декларацій з додатками.  

Декілька прикладів заповнення звіту ЄСВ в разі мобілізації співробітника.

Починаючи з другого кварталу 2014 року до органів Міністерства доходів і зборів необхідно подавати оновлений Податковий розрахунок (1ДФ) за перший квартал 2014 року та надалі.

Сервіс WebЗвіт оновлено в зв'язку з переходом на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритих ключів, відповідно до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Розпочата кампанія подання річної звітності фізичними особами — підприємцями платниками єдиного податку 1 та 2 груп. 

З 1 жовтня 2013 року органи Міністерства доходів і зборів перебрали на себе функції адміністрування єдиного соціального внеску (ЄСВ). Відтепер звітність та платежі ЄСВ необхідно спрямовувати до територіальних органів доходів і зборів.

З 1 липня 2013 року необхідно подавати нову звітність по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду, а саме в звіт за Формою № Д4. 

 З 1 липня 2013 року допомога по вагітності та пологах підпадає під нарахування єдиного соціального внеску.

Використовувати електронний цифровий підпис для шифрування і підпису звітів на сервісі WebZvit «Електронне підприємство» дуже просто. У цьому можна переконатися прочитавши весь цикл наших статей про використання ЕЦП:

Сервіс «Електронне підприємство» WebZvit відкриває нову можливість для клієнтів - використання персонального календаря вашого підприємства, зареєстрованого в WebZvit.

У попередній статті ми налаштували сервіс для використання електронного цифрового підпису. Тепер перейдемо безпосередньо до підписування та відправлення звітів, а також отримання та читання квитанцій про приймання звітів.

Щоб працювати з електронним цифровим підписом (ЕЦП) у рамках подачі звітності засобами сервісу онлайн бухгалтерії WebZvit необхідно виконати наступні підготовчі кроки.

Електронний цифровий підпис, три простих слова, які об'єдналися в «страшне» для багатьох словосполучення. Сервіс онлайн бухгалтерії WebZvit здатний розвіяти ці «страхи», почнемо.

Шпаргалка

по заповненню та поданню податковими агентами форми № 1ДФ (податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку).

Приведено у відповідність до законодавства нарахування єдиного соціального внеску за працюючих інвалідів.