Оновлення звіту 1ДФ.

14-06-2014

Нова форма 1ДФ Починаючи з другого кварталу 2014 року до органів Міністерства доходів і зборів необхідно подавати оновлений Податковий розрахунок (1ДФ) за перший квартал 2014 року та надалі.

Основна відмінність це те, що в новому розрахунку 1ДФ відсутній реквізит «Сума податкового боргу станом на 01.01.2011 (грн., коп.)».

Також незначним чином змінився порядок подання звіту, а саме подати його можливо наступними способами:

  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо використання електронного цифрового підпису відповідальної особи податкового агента у порядку, визначеному законодавством;

  • на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;

  • на паперовому носії, якщо кількість рядків у податковому розрахунку не більше п’яти.

 

На замітку керівникам, бухгалтерам та підприємцям.

"WebZvit - електронне підприємство" безкоштовно надає можливість формувати, імпортувати, зберігати, відправляти до державних органів звітність в тому числі ЄСВ, як юридичним так і фізичним особам — підприємцям.

При відправленні звітів в електронному вигляді з використанням ЕЦП є можливість використовувати безкоштовний ЕЦП від АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України. Також можливо використовувати ЕЦП від АЦСК “ІВК” та АЦСК “Masterkey”.

Ведення бухгалтерії, будь-то підприємство або підприємець, значно полегшується при використанні WebZvit — не потрібно бути прив'язаним до конкретного робочого місця конкретного офісу, не потрібно залучати спеціалістів для налагодження, встановлення та оновлення програм. До того ж онлайн-сервіс WebZvit не вимагає додаткових вимушених витрат, наприклад на придбання Windows нової версії, і з ним можна працювати на будь-якому сучасному комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні без обмежень.