У 2013 році постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 № 24-1 внесено зміни в діючий порядок формування та подання звіту щодо сум єдиного внеску.

Зміни було внесено до Форми № Д5 — щорічного звіту фізичних осіб — підприємців (ФОП), який вони подають самі за себе.

У 2013 році постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 № 24-1 внесено зміни в діючий порядок формування та подання звіту щодо сум єдиного внеску. Які ж зміни було внесено до Форми № Д4 — щомісячного звіту юридичних осіб: підприємств, установ, організацій, та фізичних осіб — підприємців за найманих працівників?

У 2013 році введена в дію постанова правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 № 24-1, якою внесено зміни в діючий порядок формування та подання звіту щодо сум єдиного внеску.

Відповідно до положень нового Податкового Кодексу платники єдиного податку зобов'язані подавати звіт “Податкова декларація платника єдиного податку”

Добігає до закінчення термін подання звітності фізичними особами — підприємцями

Протягом першого кварталу 2012 року передбачено подання звітів підприємцями щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску за себе. Звіти подаються за попередній 2011 звітний рік за формою № Д5.

Починаючи з січня нового 2012 несуттєво зміниться форма звіту по єдиному соціальному внеску.

Оновлена звітність до Пенсійного фонду. На черзі найбільш складна для заповнення таблиця звіту — таблиця 6.

В першій статті невеличкого циклу статей присвячених оновленій звітності ми розпочнемо розмову про найбільш масовий звіт за найманих працівників — звіт за формою додатка 4 до Порядку подання звітності.