Увага! Архівний матеріал.

Інформація в цій статті застаріла!<br/>Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу

Статті

Звіти підприємців за другий квартал 2012 року.

05-07-2012

Інформація у цій статті застаріла!

Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу "Статті".

Відповідно до положень нового Податкового Кодексу платники єдиного податку зобов'язані подавати звіт “Податкова декларація платника єдиного податку” раз на рік — для 1 групи та щоквартально для 2, 3 груп підприємців на єдиному податку. Звіт подається після звітного кварталу або року протягом 40 календарних днів. Нова форма звіту доступна на сервісі WebЗвіт: 

Податкова декларація платника єдиного податку

Наш сервіс автоматично підставить всі необхідні поля в ваш звіт за півріччя, з урахуванням тих сум які ви вносили до звіту за 1 квартал. Якщо ж звіту за 1 квартал ви не формували в рамках нашого сервісу - будьте уважні і вносьте всі необхідні суми наростаючим підсумком.

Перед складанням даного звіту обов’язково встановіть (або перевірте, щоб вони відповідали вашому поточному статусу) в картці підприємця групу єдиного податку та відсоток єдиного податку. Тепер всі необхідні поля податкової декларації, що відповідають групі та відсотку вашого єдиного податку будуть автоматично заповнені.

Зареєструйтесь без будь-яких оплат на нашому сервісі і він допоможе вам швидко створити всі необхідні звіти. Реєстрація на WebЗвіт.