Увага! Архівний матеріал.

Інформація в цій статті застаріла!<br/>Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу

Статті

Звіти підприємців — єдиний соціальній внесок до Пенсійного фонду у 2012 році.

11-01-2012

Інформація у цій статті застаріла!

Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу "Статті".

Протягом першого кварталу 2012 року передбачено подання звітів підприємцями щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску за себе. Звіти подаються за попередній 2011 звітний рік за формою № Д5.

Фізичними особами — підприємцями (ФОП), які нараховують єдиний внесок на суми доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, заповнюється таблиця № 1 річного звіту. Таблиця заповнюється та подається незалежно від стану фінансово-господарської діяльності, тобто підприємці, які припинили свою діяльність і не отримували доходу також зобов’язані подавати таблицю № 1. Суми доплат до мінімального страхового внеску у таблиці № 1 не відображаються. Підприємцям, які зобов'язані здійснити доплату до мінімального страхового внеску, Пенсійним фондом для узгодження надсилається повідомлення-розрахунок, у якому зазначається розрахунок сум такої доплати. При цьому підприємець обов’язково заповнює та подає таблицю № 3 Форми № Д6.

ФОП, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований податок) заповнюється таблиця № 2. У графі 2 таблиці № 2 “Самостійно визначена сума, на яку нараховується єдиний внесок, не менше мінімального страхового внеску фізичної особи – підприємця” відображається сума, що визначається підприємцем самостійно для себе. Розмір визначеної суми за відповідний місяць повинен бути не менше розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством, та не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Сформувати звіт за формою № Д5 можливо безкоштовно за допомогою WebZvit — Демо версія.