Увага! Архівний матеріал.

Інформація в цій статті застаріла!<br/>Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу

Статті

Новий звіт по єдиному соціальному внеску у 2013 році для юридичних осіб за формою № Д4.

08-01-2013

Інформація у цій статті застаріла!

Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу "Статті".

У 2013 році постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 № 24-1 внесено зміни в діючий порядок формування та подання звіту щодо сум єдиного внеску. Які ж зміни було внесено до Форми № Д4 — щомісячного звіту юридичних осіб: підприємств, установ, організацій, та фізичних осіб — підприємців за найманих працівників?

  1. Звіт не подається в разі, якщо юридичні особи не використовують працю найманих працівників.

  2. Звіт за Формою № Д7, про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання подається протягом п'яти робочих днів після дати складання акта настання нещасного випадку або з дати складання акта розслідування за формою П-4.

  1. Відпускні тепер вносяться в звіт за новими правилами. Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи 16 із зазначенням відповідного місяця з кодом типу нарахувань 10.

  2. Таблиці звіту Форма № Д4 зазнали суттєвих змін. Таблиця 1 зазнала двох суттєвих змін: перша — було виділено в окрему категорію підприємство суднобудівної промисловості, що не стосується в принципі переважної більшості підприємств; друга — в таблицю додано графи з кількістю створених нових робочих місць та працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також штатної чисельності працівників. Таблиця 5 отримала додаткову графу — дату створення нового робочого місця. Таблиця 6 теж отримала нові графи - кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця; ознака нового робочого місця. Решта таблиць не зазнала змін.

    Створити новий звіт за формою № Д4 онлайн.