Увага! Архівний матеріал.

Інформація в цій статті застаріла!<br/>Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу

Статті

Звіти підприємців в березні — квітні 2012 року в податкову та пенсійний.

24-03-2012

Інформація у цій статті застаріла!

Читайте актуальну інформацію в останніх публікаціях розділу "Статті".

Добігає до закінчення термін подання звітності фізичними особами — підприємцями щодо єдиного соціального внеску за себе. Звіт “Форма № Д5” за 2011 рік підприємець подає особисто в електронному вигляді, в тому числі за допомогою електронного цифрового підпису, або в паперовому вигляді. Граничний термін подання звіту 1 квітня. В поточному році 1 квітня припадає на неділю, тому останнім днем подання стане понеділок 2 квітня. Звіт “Форма № Д5” на сервісі заповнюється автоматично, необхідно тільки створити його.

 єдиний соціальний внесок

Відповідно до положень нового Податкового Кодексу платники єдиного податку зобов'язані подавати звіт “Податкова декларація платника єдиного податку” раз на рік — для 1 групи та щоквартально для 2, 3 груп підприємців на єдиному податку. Звіт подається після звітного кварталу або року. Нова форма звіту вже доступна на сервісі WebЗвіт: Податкова декларація платника єдиного податку

Перед складанням даного звіту обов’язково встановіть в картці підприємця групу єдиного податку та відсоток єдиного податку. Тепер всі необхідні поля податкової декларації, що відповідають групі та відсотку вашого єдиного податку будуть автоматично заповнені.

 

 

Зареєструйтесь без будь-яких оплат на нашому сервісі і він допоможе вам швидко створити всі необхідні звіти. Реєстрація на WebЗвіт.