Нова звітність ЄСВ до Міністерства доходів і зборів.

14-10-2013

 Нова звітність ЄСВ до Міністерства доходів і зборівЗ 1 жовтня 2013 року органи Міністерства доходів і зборів перебрали на себе функції адміністрування єдиного соціального внеску (ЄСВ). Відтепер звітність та платежі ЄСВ необхідно спрямовувати до територіальних органів доходів і зборів.

 Подання нового звіту регламентується наказом Міністерства доходів і зборів України № 454 від 09.09.2013. Цим наказом затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Порівняно з попередніми формами звіту ЄСВ до Пенсійного фонду новий звіт відрізняється незначним чином. А саме додано одне поле в таблицю 5 - “Договір ЦПХ за основним місцем роботи” та одне поле в таблицю 6 - “Кількість календарних днів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами”.

 Крім того додано новий код застрахованої особи для таблиці 6: “46” - особа, яка працює у фізичної особи на умовах трудового договору (контракту).

 Сервіс "WebZvit - електронне підприємство" безкоштовно надає можливість формувати, імпортувати, зберігати, відправляти до органів доходів і зборів звітність в тому числі ЄСВ, як юридичним так і фізичним особам — підприємцям. При відправленні звітів в електронному вигляді з використанням ЕЦП є можливість використовувати безкоштовний ЕЦП від АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України.