Звіти підприємців на єдиному податку 1 та 2 груп в 2014 році.

09-01-2014

Розпочата кампанія подання річної звітності фізичними особами — підприємцями платниками єдиного податку 1 та 2 груп.

Календар підприємця

Звіт “Форма № Д5” за 2013 рік підприємець подає за себе особисто в електронному вигляді, в тому числі за допомогою електронного цифрового підпису, або в паперовому вигляді. Граничний термін подання звіту 10 лютого 2014 року. Звіт “Форма № Д5” на сервісі WebЗвіт заповнюється автоматично, необхідно тільки створити його за допомогою меню “Звітність” або натисканням на відповідну смугу в “Календарі підприємця”:

Звіт “Форма № Д5” за 2013 рік

Відповідно до положень Податкового Кодексу підприємці, платники єдиного податку, зобов'язані подавати звіт “Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи — підприємця” раз на рік — для 1 та 2 груп. Звіт подається протягом 60 днів після закінчення звітного року. Нова річна форма звіту вже доступна на сервісі WebЗвіт для формування:

Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи — підприємця

Перед складанням даного звіту обов’язково встановіть в картці підприємця групу єдиного податку та відсоток єдиного податку. Тепер всі необхідні поля податкової декларації, що відповідають групі та відсотку вашого єдиного податку будуть автоматично заповнені.

Зареєструйтесь без будь-яких оплат на сервісі WebЗвіт і він допоможе вам швидко створити всі необхідні звіти.

Сервіс "WebZvit - електронне підприємство" безкоштовно надає можливість формувати, імпортувати, зберігати, відправляти до органів доходів і зборів будь-яку податкову звітність в тому числі ЄСВ, як юридичним так і фізичним особам — підприємцям. При відправленні звітів в електронному вигляді з використанням ЕЦП є можливість використовувати безкоштовний ЕЦП від АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України. Також можливо використовувати ЕЦП від АЦСК “ІВК” та АЦСК “Masterkey”.

Зареєструватися на WebЗвіт.