Сервіс WebЗвіт підтримує нові посилені сертифікати електронного цифрового підпису у 2014 році.

13-01-2014

Сервіс WebЗвіт оновлено в зв'язку з переходом на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритих ключів, відповідно до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Відповідна можливість відкрита для тих хто отримав, починаючи з 1 січня 2014 року, два посилених сертифіката відкритих ключів. Для решти користувачів усе залишилось як і було. І до того як термін дії вже отриманих сертифікатів не спливе все буде працювати по старому.

Завантаження двох посилених сертифікатів відкритих ключів виглядає наступним чином у вікні налаштувань:

нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритих ключів 

Зазвичай видані сертифікати на один ключ мають однакове ім'я за виключенням суфіксу “KEP”. Якщо ви завантажуєте до сервісу WebЗвіт сертифікати з диску, то оберіть теку, яка містить всі сертифікати або послідовно теки, які містять окремі сертифікати.

Крім того дуже легко завантажити власні сертифікати в один клік онлайн, якщо при їх отриманні ви вказали в заяві про те, щоб ваші сертифікати були опубліковані на сайті вашого АЦСК.

Сервіс "WebZvit - електронне підприємство" безкоштовно надає можливість формувати, імпортувати, зберігати, відправляти до органів доходів і зборів будь-яку податкову звітність в тому числі ЄСВ, як юридичним так і фізичним особам — підприємцям. При відправленні звітів в електронному вигляді з використанням ЕЦП є можливість використовувати безкоштовний ЕЦП від АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України. Також можливо використовувати ЕЦП від АЦСК “ІВК” та АЦСК “Masterkey”

Зареєструватися на WebЗвіт.