Подання пакетних звітів до органів Державної фіскальної служби за допомогою сервісу.

07-10-2014

Запровадження пакетних звітів створило низку проблем бухгалтерам при створенні складних звітів. Дуже ускладнилось створення складових звітів, декларацій з додатками. Раніше помилки при здачі електронних звітів вказували на проблеми всередині документу, зараз до них додаються помилки при неправильному формуванні пакету, неправильних параметрів тих чи інших складових пакету тощо.

При створенні коректного пакету штатними програмами бухгалтерської звітності необхідно ретельно дотримуватись багато сторінкових інструкцій . 

"WebZvit - електронне підприємство" першим дозволив максимально спростити процес правильного формування пакету звітності. Бухгалтер має змогу імпортувати пакет створений іншими програмами. Або окремі документи без зв'язків і при цьому буде проведено перевірку та коректування параметрів ув'язки документів пакету між собою, що унеможливить помилки при його здачі онлайн до держоргану. Головна умова імпорту пакету це імпорт всіх документів-частин пакету в одному сеансі, тобто за один раз. Лише в цьому випадку сервіс створить коректний пакет звіту.

Подання пакетних звітів до органів Державної фіскальної служби

Подання пакетних звітів до органів Державної фіскальної служби

Подання пакетних звітів до органів Державної фіскальної служби

На замітку керівникам, бухгалтерам та підприємцям.

"WebZvit - електронне підприємство" безкоштовно надає можливість формувати, імпортувати, зберігати, відправляти до державних органів звітність в тому числі ЄСВ, як юридичним так і фізичним особам — підприємцям.

При відправленні звітів в електронному вигляді з використанням ЕЦП є можливість використовувати безкоштовний ЕЦП від АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України. Також можливо використовувати ЕЦП від АЦСК “ІВК” та АЦСК “Masterkey”.

Ведення бухгалтерії, будь-то підприємство або підприємець, значно полегшується при використанні WebZvit — не потрібно бути прив'язаним до конкретного робочого місця конкретного офісу, не потрібно залучати спеціалістів для налагодження, встановлення та оновлення програм. До того ж онлайн-сервіс WebZvit не вимагає додаткових вимушених витрат, наприклад на придбання Windows нової версії, і з ним можна працювати на будь-якому сучасному комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні без обмежень.