1. Загальні положення.

  Адміністрація онлайн сервісу WebZvit надалі Сервіс, розташованого за адресою https://webzvit.com.ua, надалі Адміністрація, і фізична особа, яка проходить процедуру реєстрації на Сервісі, надалі Користувач, уклали дану Угоду користувача, надалі Угода, про наступне.

  2. Предмет Угоди і оплата

  Адміністрація надає Користувачеві право на використання Сервісу на умови передплати згідно тарифних планів опублікування на сторінці https://webzvit.com.ua/uk/prices.page.

  Користувачеві надається програмне забезпечення Сервісу на умовах його оренди (SaaS).

  Вартість передплати Cервису змінюється в залежності від кількості створених підприємств в межах одного облікового запису одного Користувача, а також від додавання тих чи інших можливостей.

  Кожному Користувачеві Сервісу надається безкоштовний пробний період - 14 днів, в перебігу якого доступні всі без виключення можливості Сервісу.

  У процесі додавання нових можливостей Сервісу всі вони надаються безкоштовно Користувачам до закінчення у них оплаченого періоду. Після чого нові можливості доступні тільки при їх оплаті.

  У випадку не оплати, після закінчення безкоштовного тестового періоду, Користувачеві залишаються доступні можливості, перераховані в плані "Легкий".

  3. Права та обов'язки сторін

  Користувач має право:

  - використовувати програмне забезпечення Сервісу на умовах його оренди (SaaS);

  - використовувати дисковий простір Сервісу для зберігання інформації необхідної для роботи з програмним забезпеченням Сервісу;

  Адміністрація має право:

  - на односторонню зміну положень Угоди, Користувач може бути повідомлений про зміни за допомогою технічних засобів ресурсу;

  - використовувати адресу електронної пошти (e-mail) надану Користувачем при реєстрації для розсилання повідомлень Сервісу;

  - відмовити в реєстрації облікового запису Користувачу, обліковий запис якого було раніше видалено за порушення умов Угоди;

  Користувач зобов'язується:

  - забезпечити збереження в таємниці від третіх осіб, у тому числі від співробітників Сервісу, параметрів реєстрації на Сервісі;

  - не пред'являти претензії Адміністрації у випадку порушення умов даної Угоди;

  - не порушувати працездатність Сервісу шляхом розміщення інформації, що містить віруси, створення додаткового навантаження на сервер, застосуванням програм, не обумовлених функціональним змістом Сервісу і іншими способами.

  Адміністрація зобов'язується:

  - здійснювати захист облікового запису Користувача від неправомірного доступу, знищення розміщеної Користувачем інформації, а також від інших неправомірних дій у відношенні такої інформації усіма що знаходяться в її розпорядженні технічними засобами;

  - дотримуватися політики конфіденційності опублікованій на сторінці https://webzvit.com.ua/uk/security.page

  4. Інші умови

  Сервіс та будь-яка його частина не збирає, не зберігає, не обробляє персональні дані Користувача.

  Будь-яка інформація введена, відправлена ​​шляхом завантаження в програмному забезпеченні Сервісу Користувачем зберігається зашифрованою персональним унікальним ключем Користувача і не може бути розкрита іншим шляхом окрім як за допомогою інтерфейсу Користувача з обов'язковим проходженням процедури авторизації Користувачем.

  Для здійснення функцій підтримки Сервісу Користувач може на свій розсуд надавати будь-яку добровільно визначену ним самим інформацію. Дана інформація буде використана Сервісом тільки в рамках сеансу рішення відповідної проблеми, яка виникла у Користувача.

  Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що Сервіс має консультативне значення і не претендує на заміну, тлумачення та таке інше по відношенню до чинного Законодавства України.

  Адміністрація не несе відповідальність за неспівпадання очікуваних Користувачем і реально отриманих послуг.

  У разі виникнення форс-мажорній ситуації (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо і т. д.) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем, а також безперебійну роботу Сервісу.

  5. Час і умови дії Угоди

  Ця угода набуває чинності з моменту реєстрації Користувача на Сервісі і поширюється до фізичного видалення реєстрації Користувача.

  Чинна редакція Угоди знаходиться по https://webzvit.com.ua/uk/terms.page